;

Веб

Веб

Як і будь-який інструмент комунікації, сайт має виконувати конкретні завдання бізнесу та, як і будь-який інструмент комунікації, сайт має виконувати конкретні завдання бізнесу і стимулювати потенційних покупців до конкретних дій – дзвінка, запита комерційної пропозиції, реєстрації, покупки.


Оскільки сьогоднішній покупець перевантажений інформацією, сайт має виконувати свої функції швидко і зручно для користувачів. Для цього недостатньо зробити його естетично привабливим. Необхідний підхід, заснований на аналізі ресурсів конкурентів і зарубіжних аналогів, дослідженні продукту, розумінні сценарію покупки, переваг і цінностей цільової аудиторії.


Тому спочатку ми ретельно вивчаємо Ваш бізнес з погляду покупця, розробляємо прототип сайту, що містить повний опис його структури, функціональних модулів, інструментів стимулювання звернень і продажів. На підставі погодженого з Вами прототипу ми переходимо до створення декількох варіантів дизайн-концепцій, а потім – до дизайну, верстання, програмування, тестування всіх сторінок сайту.


Розмір інвестицій у створення сайту визначається на підставі його структури та функціональності. Від цих же чинників залежить і тривалість робіт, яка може коливатися від декількох тижнів до декількох місяців. Точні терміни та вартість розробки Вашого сайту ми зможемо розрахувати на підставі заповненого Вами брифу. Якщо Ви віддаєте перевагу викладати інформацію усно – ми із задоволенням поспілкуємося особисто і проконсультуємо Вас з усіх питань.

показати повністю
сховати
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com