;

ІСТОРІЯ

Компанія заснована у 2000 році. За цей час невелика дизайн-студія виросла в креативне агентство повного циклу.

Ми допомагаємо створювати новий та розвивати діючий бізнес, застосовуючи

• маркетингові дослідження;

• стратегічне планування комунікацій;

• брендинг і дизайн;

• креатив і дизайн-мислення;

• просування.

 

Чому 4press?

 

1. Досвід

За 20 років роботи ми розробили інструменти комунікації та алгоритми просування для понад 600 проектів. У нас є досвід роботи з:

• локальними, національними та міжнародними брендами;

• стартапами, новим бізнесом, існуючими брендами або новими продуктами існуючого бізнесу.

Основні галузі клієнтів: легка та важка промисловість, IT, фінанси, девелопмент, рітейл, HoReCa, медицина, логістика, освіта.

 

2. Кваліфікація

Співробітники 4Press вивчали стратегічне планування в межах методології, що застосовується в міжнародній консалтинговій компанії MCKinsey, пройшли навчання дизайн-мислення за методиками Parsons Design School, регулярно відвідують воркшопи та доповіді від керівників найбільшого світового агентства трендвотчінгу Trend Union. Також ми щорічно відвідуємо світові конференції з дизайну, креативних методологій проектування та трендвотчінгу. Регулярно виступаємо на великих українських конференціях з маркетингу та просування продуктів. В агентстві розроблена та успішно застосовується протягом понад двох років методологія передпроектних досліджень ("бізнес-розвідка"), що дозволяє бізнесу розробляти інноваційні продукти, посилювати конкурентну позицію та освоювати нові експортні ринки.

 

3. Експертність

Керівники агентства 4press є викладачами курсу "Управління комунікаціями бізнесу" в Wave Business School, кураторами курсу «Графічний дизайн. Middle» в Projector Odessa, викладачами Міжнародного Гуманітарного Університету.

У 2011 році була успішно запущена власна освітня платформа – ФОРМАТ: лекції, воркшопи та майстер-класи із запрошеними зарубіжними лекторами.

З 2016 року ми є членами European Business Association та очолюємо маркетинговий комітет ЄВА півдня України.

 

4. Компенсація 50% від вартості послуг

Креативне агентство 4press – акредитований консультант Європейського банку реконструкції та розвитку. Грантову програму від ЄБРР можна отримати на такі види послуг: дослідження ринку, розробка маркетингової стратегії, управління продажами, брендинг і просування торгової марки, електронний маркетинг.

ФІЛОСОФІЯ

Ми створюємо бренди, продукти й сервіси, керуючись інноваційним підходом – трендвотчінгом. Ми досліджуємо глобальні тренди, стежимо за актуальними течіями та напрямками у всіх сферах життєдіяльності, аналізуємо кон'юнктуру. Це дає нам можливість застосувати отримані знання на локальному ринку: передбачити поведінку та бажання споживачів, спрогнозувати попит на новий продукт або послугу і створити правильну стратегію розвитку бренда.

КОМПЕТЕНЦІЇ

Не має значення, яке перед нами постає завдання: запустити стартап, вивести на ринок новий бренд або продукт вже існуючого бренда, утримати прибуткову позицію на ринку або виділитися серед конкурентів. Ми розробили схему просування, яка масштабується та адаптується під будь-який вид бізнесу: постановка бізнес-мети, розробка позиціонування, формування стратегії, створення креативу та вибір інструментів просування.

Наше агентство працює за максимально важливими для бізнесу напрямками:

• Брендинг – формування ціннісного уявлення про ваш продукт у потенційних покупців через логотип, назву, фірмовий стиль і брендбук. 
•  Креатив – створення оригінальної концепції бренда та нестандартної конкурентної переваги, впливаючи на емоції споживачів. 
• Просування – розробка стратегій для просування digital стартапів, діючого бізнесу, формування концепцій просування інтернет-магазинів.
• SMM – повний цикл робіт для просування продукту або послуги в соціальних мережах: оформлення та ведення облікових записів у Facebook та Instagram, створення унікального контенту (тексти, картинки, відео), реклама у блогерів і налаштування таргетованої реклами. 
• Бізнес-розвідка – збір інформації про конкурентів, споживачів, тренди, аналогічні продукти або послуги з метою формування правильної стратегії. Залежно від бізнес-мети підбираються відповідні методики: анкетування, глибинне інтерв'ю, спостереження, фокус-групи, аналітика у відкритому доступі, трендвотчінг, таємний покупець, передпроектні дослідження. 
• Веб – розробка сайту: дизайн, верстання, програмування. 
• Ілюстрації – абсолютно універсальний спосіб донести цінності бренда до споживача, підкреслити особливості, виділитися серед конкурентів. Ілюстрації можна застосовувати в рекламних кампаніях, оформляти соціальні мережі та блоги, а також використовувати на етикетках та упаковках. 
 Упаковка – створення унікального оформлення для продукту. 

показать полностью
скрыть
Нагороди
Команда
katerina vershinina katerina vershinina ceo. creative director
Катерина Вершинина Катерина Вершинина ceo. creative director
andrey salamatov andrey salamatov sales director
lena fomina lena fomina art director
Андрей Саламатов Андрей Саламатов sales director
Лена Фомина Лена Фомина art director
Вакансії

We’re looking for a creative, collaborative and passionate designer to join our Creative Agency.

We’re looking for a creative, collaborative and passionate account to join our Creative Agency.

Наше агентство находится в бесконечном беспрерывном развитии. Поэтому независимо от времени года, погоды и астрологического прогноза, мы с радостью посмотрим ваше резюме. Составляйте его по всем канонам и правилам, а затем загружайте прямо сюда.

Наше агентство находится в бесконечном беспрерывном развитии. Поэтому независимо от времени года, погоды и астрологического прогноза, мы с радостью посмотрим ваше резюме. Составляйте его по всем канонам и правилам, а затем загружайте прямо сюда.

Наше агентство находится в бесконечном беспрерывном развитии. Поэтому независимо от времени года, погоды и астрологического прогноза, мы с радостью посмотрим ваше резюме. Составляйте его по всем канонам и правилам, а затем загружайте прямо сюда.

Завантажити резюме

Розмір файлу повинен бути не більше 20 MB.
Формат файлів має бути .doc, .docx,
.odt, rtf, .pdf.

Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com