;
Loquar
2015 Просуванняsmm послугисуспільствомедицина

Loquar. Центр відновлення мовлення для дітей і дорослих.
Проблеми з мовленням можуть торкнутися людини в будь-якому віці. Над дитиною, яка погано читає, просто сміються, а дорослого з ротацизмом не сприймають всерйоз. Чи є це проблемою? Однозначно так. Чи має вона рішення? Так. Центр відновлення мовлення Loquar пропонує комплексні рішення проблем із мовленням. Від простого заїкання і складнощів із вимовою звуку до повного відновлення мовлення після травми. Фахівці центру здатні творити дива.
ЗАДАЧА: розробити комунікаційну та креативну ідею просування Центру відновлення мовлення Loquar у social media. В межах просування донести ідею і переваги бренду, збільшити лояльність до бренду, знизити кількість негативу, сформувати репутацію і приводи для звернення.

РІШЕННЯ: від звука до слова, а потім – до цілого речення і тексту. Мовлення з'являється поетапно, еволюціонує і вдосконалюється. Узявши за основу креативну ідею «Еволюція мовлення», ми трохи розбавили наукові догми веселими персонажами, іграми та конкурсами. Сторінка бренду Loquar перетворилася в місце обміну досвідом. Тут мами й тата, користуючись порадами фахівців Центру, вдосконалювали мовлення своїх дітей, придумували їм цікаві та корисні заняття і вчилися новому самі.

РОБОТА АГЕНТСТВА: комунікаційна digital-стратегія, креативна ідея, контент планування, копірайтинг і візуальний контент, створення персонажів і серії ілюстрацій із персонажами, оформлення сторінок, реклама в social media, репутаційний менеджмент, модерація сторінки, розробка та супровід активацій.

 

Сподобався проєкт?

інші роботи
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com