;
HOLA LOLA
2022 ЛоготипБрендингБренд бук розробка брендутипографіка

HOLA, LOLA — бар, що дивує широким різноманіттям коктейлів та смачними стравами світової кухні.
ЗАДАЧА: В ТЦ «Сады Победы» в Одесі відкривається новий бар. Його головна особливість — авторські коктейлі, вишукані та не схожі на те, що ви куштували раніше. Нам треба створити назву та брендинг бару, які відтворять його суть і унікальні особливості, та дозволять відбудуватися від конкурентів.

 

Рішення: Торговий центр — це шопінг та приємна втома від нього, очікувані зустрічі з друзями, походи в кіно і просто відпочинок. Все це — свято життя, яке в торгових центрах не зупиняється ні на хвилину..

Ми створили для нового бару назву, яка ніби вітає це свято життя — «Hola, Lola». Перше слово тут символізує все, що відбувається у ТЦ — свято життя. Шопінг, очікувані зустрічі з друзями та просто відпочинок. І наш бар — продовження свята життя, яке тут ніколи не зупиняється. Відтворивши це у звучній назві «Hola, Lola», перше слово якого — міжнародне привітання, яким ми вітаємо друзів, один одного і саме життя, а друге — образ безтурботної та щасливої дівчини, на яку перетворюється кожна, хто заходить до закладу.

Бар «Hola, Lola» — наче бонус до шопінгу, приємний додаток. Хто б зміг відмовитися від авторського коктейлю після виснажливого шопінгу? Спокуса відвідувачів ТЦ смачними напоями починається з логотипа, де ми зобразили склянку з таким бажаним коктейлем, що розділяє два слова у назві.

 

Також ми розробили інші візуальні складові бренду «Hola, Lola»: бейджі та візитівки, меню, наліпки, стакани, пакування для напоїв, трубочок та цукерок, брендовані пакети, вивіски, оформлення соціальних мереж.

 

 

Робота агенції: неймінг; розробка бренду; підготовка системи візуальних комунікацій: типографіка, ключові візуальні ідентифікатори, закономірності використання та побудови, колірне рішення, організація гайдлайнів – інструкції щодо використання елементів фірмового стилю; дизайн корпоративної продукції.

 

Сподобався проєкт?

інші роботи
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com